fbpx

בניית אתרים

דינמיים ורספונסיבים

בכדי שהחברה שלך תצליח בשוק המודרני,
היא חייבת אתר אינטרנט מקצועי ויעיל,
אתר האינטרנט הוא העמוד שידרה התומך בכל מאמצי השיווק הדיגיטלי של העסק שלך.

בניית אתרים

דינמיים ורספונסיבים

בכדי שהחברה שלך תצליח בשוק המודרני,
היא חייבת אתר אינטרנט מקצועי ויעיל,
אתר האינטרנט הוא העמוד שידרה התומך בכל מאמצי השיווק הדיגיטלי של העסק שלך.

חשיבות אתר אינטרנט לשיווק?

החשיבות של אתר אינטרנט עבור שיווק
משתרע על כל היבט של אסטרטגיית השיווק הדיגיטלי שלך. כמו עמוד השדרה של הנוכחות המקוונת שלך, כל סוג של תקשורת, פיסת תוכן, או פרסומת שלך באינטרנט יניעו את הצרכן בחזרה לאתר האינטרנט שלך. חשוב כי האתר שלך יתן ללקוחות מושג ברור על מה המותג שלך, איזה סוגים של מוצרים או שירותים העסק שלך מציע.

למרות השימוש באתרי מדיה חברתית של צד שלישי כדי להגיע ללקוחות ולפנות אליהם, חייב להיות אתר אינטרנט משלך, את האתר שלך ניתן לשלוח ללקוחות כאשר הם רוצים לבצע רכישה או לקבל מידע נוסף על מוצר או שירותים נוספים שהעסק שלך מציע הנמצאים באתר שלך מסביב לשעון.

אתר אינטרנט מציג את התוכן שלך!

בין אם זה פוסטים בבלוג או תיאורי מוצרים, קיים צורך במקום להציג את המידע, בשביל שלקוחות פוטנציאליים יוכלו למצוא אותו. אתר האינטרנט שלך הוא המקום המושלם לכל התוכן המרשים אשר העסק שלך יוצר, האתר יכול להבטיח שהתוכן באמת יגיע אל קהל היעד שלך בצורה יעילה ונוחה בשביל כולם.

 

בשוק הדיגיטלי של היום, עסקים ללא אתר אינטרנט נראים פחות אמינים. הסיבה לכך היא כי רוב החברות יש אתר אינטרנט, לכן חברות ללא אתר נראות פחות מקצועיות. אם למתחרים שלך קיים אתר אינטרנט ולך לא, מדי יום לקוחות המנסים להבין מי המקצועי יותר מבינכם יבחרו בחברה בעלת הנוכחות הדיגיטלית המרשימה יותר.

מיומנויות

0%
מערכת וורדפרס
0%
חווית משתמש
0%
עיצוב אתרים
0%
בניית אתרים

האתר שלך

לעתים קרובות יוצר את הרושם הראשון של הלקוחות שלך על המותג שלך לכן זה חיוני שיהיה לך אתר אינטרנט מקצועי. עיצוב אתרים מקצועי צריך לכלול (אך לא רק) את הרכיבים הבאים:

אתר יכלול רכיבים הבאים

ניווט פשוט

תפריטי הניווט צריכים להיות ברורים ופשוטים, מבנה האתר אמור לסייע למבקרים למצוא את מה שהם מחפשים תוך מספר שניות או כמה שפחות לחיצות.

תוכן מועיל

התוכן באתר שלך צריך להיות אינפורמטיבי ומסייע למבקרים להבין טוב יותר את המוצרים והשירותים שלך. כמו כן, עליך להדגיש מילות מפתח רלוונטיות שהלקוחות עשויים להשתמש בהן כדי למצוא עסקים כמו שלך באינטרנט.

התאמה למובייל

מבנה האתר והתוכן צריכים להיות מותאמים לדגשי מנועי חיפוש כמו גוגל. עיצוב אתרים כולל שירותי קידום ואופטימיזציית מנועי חיפוש SEO

אופטימיזציה למנועי חיפוש

מבנה האתר והתוכן צריכים להיות מותאמים לדגשי מנועי חיפוש כמו גוגל. עיצוב אתרים כולל שירותי קידום ואופטימיזציית מנועי חיפוש SEO

עיצוב אטרקטיבי

האתר שלך צריך להיות אטרקטיבי, הצבעים והתמונות צריכות להתאים למותג, ולהיות נעימים לעין. אתר מקצועי מאזן בין עיצוב אטרקטיבי, תוכן קל לקריאה ומהירות טעינה.

טעינה מהירה של האתר

אתר מקצועי יבטיח זמני טעינה מהירים המשפרים את חוויית המשתמש.

תוספים ושירותים הכלולים באתר

אפיון UI/UX

מבנה האתר אמור לסייע למבקרים למצוא את מה שהם מחפשים תוך מספר שניות או כמה שפחות לחיצות

תוסף נגישות

לא כל עסק חייב להנגיש את האתר אך כברת מחדל אנחנו מנגישים את כלל אתרינו בהתאם לתקן

תוסף אבטחה

חיבור מאובטח SSL ותוספי אבטחה נוספים, המונעים פעילות זדונית מצד מזיקי הרשת כשמדובר באתר וורדפרס

תוסף Google Analytics

הטמעת google analytics תאפשר לכם לעקוב אחר פעילות הגולשים באתר, לבצע קידום ממומן, ותציג בפניכם מידע רלוונטי נוסף

תוסף SEO

תוסף המתאים את האתר שלכם לפי מילות מפתח מותאמות. התוסף מאפשר לבצע אופטימיזציה למנועי חיפוש בצורה אוטומטית.

מערכת בלוג

ניהול בלוג הוא הדרך הטובה ביותר לגשת ללקוחות שלכם ותלשתף עימם את תכנים המביאים ערך מוסף.

heroSection.jpg
בנוסף
שדרוגים
שאפשר להוסיף
שירותים ושדרוגים מומלצים לאתר שלכם

אחזקת האתר

שירות אקסטרה הכולל שינוי תכנים לפי הצורך, מעקב אחר פעילות הגולשים באתר ושינוי מילות מפתח לפי הצורך. יעוץ ושירות טכני

כתיבת תוכן

שירותי כתיבת תוכן שיווקי מותאם. מבוצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים, איתם אנחנו משתפים פעולה.

קידום אורגני

ניהול בלוג, הספקת תכנים מותאמים למילות מפתח, ואופטימזציה למנועי חיפוש.

קידום ממומן

ניהול קומפיין קידום ממומן בגוגל | פייסבוק | אינסטגרם. קבלת דוחות חודשים אודות פעילות והצלחת הקומפיין.

אחסון ודומיין

שירותי רכישת דומיינים וחבילות איחסון. אנחנו נתאים עבורכם את החבילה המתשלמת ביותר ואת שם הדומיין המתאים ביותר.

האצת האתר

התחייבות לציון מעל 80 בבדיקת מהירות של גוגל.

שאלות נפוצות

אתר תדמית הוא הפנים של העסק שלך באינטרנט. להבדל מרשתות חברתיות בהן קיימת תחרותיות עסקית מוגברת, אתר תדמית מבדל אותך מכלל המתחרים מציג רק את העסק שלך, בצורה הכי מרשימה. אתרי תדמית בשילוב עם קידום ברשתות חברתיות ומנועי חיפוש מגביר חשיפה דיגיטלית וממיר גולשים ללקוחות.
אתר תדמית מתאים לעסקים אשר לקוחותיהם יכולים לקבל ערך מוסף מהאתר. למשל לקוחות המעוניינים לבדוק פרטים טכניים על מוצרים או שירותים שהעסק מציע, שעות פעילות, שיטות עבודה, הסמכות קיימות וכל מידע נוסף אשר עלול להיות רלוונטי ללקוחות בעת בחירת עסק אחד על השני. אתר תדמית בנוסף יכול לאסוף פרטי התקשרות (מייל, טלפון, וכו…) ולשלוח אותם לאימייל העסקי. אתרי תדמית נועדו להרשים את הגולשים להניע אותם לבצע פעולה מסוימת בכדי להמיר אותם מגולשים ללקוחות
יותר מ30% מכלל האתרים בעולם מנועים על ידי פלטפורמת וורדפרס. הפלטפורמה ידידותית לכל משתמש החל מבחינת עריכת התוכן ועד לקידום אוטומטי במנועי חיפוש. הפלטפורמה מתעדכנת באופן שותף ובצורה אוטומטית. וורדפרס כוללת אלפי פלאגינים המאפשרים לבצע את כל פעולות השיווק הדיגיטלי באופן יעיל ופשוט, לדוגמה: אסיפת פרטי התקשרות למאגר, יצירת תפסי מילוי מקוונים, התאמת נגישות בצורה יעילה ועוד…
אפיון צרכי העסק שלך בניית אתר מותאם לכל המכשירים הכולל: עיצוב מבדל מכוון חוויית משתמש התמאת תוספים: נגישות, אופטימיזציה, קידום.
אפיון צרכי העסק שלך בניית אתר מותאם לכל המכשירים הכולל: עיצוב מבדל מכוון חוויית משתמש התמאת תוספים: נגישות, אופטימיזציה, קידום.
סטודיו Webink ילווה אותך בכל תהליך רכישת דומיין ואיחסון. יחד נבחר בדומיין קצר וקליט, בעלות של  49₪ לשנה. בנוסף לבחירת דומיין יש צורך ברכישת חבילת איחסון במחיר של כ-300₪ לשנה.
סטודיו WEBINK עובד בשיתוף פעולה עם אנשי תוכן ומקדמי אתרים מהשורה הראשונה, וישמח לעזור לכם עם בחירת איש תוכן מקצועי המתאים לך ביותר.
1. מילוי שאלון אפיון בפגישה אישית עם הלקוח ,אישור הצעת המחיר וחתימה על הסכם עבודה. 2. רכישת אחסון ודומיין ואפיון מבנה האתר בהתאם לצורכי הלקוח. 3. עיצוב האתר בהתאם לשפת המותג. 4. קבלת אישור מבנה ועיצוב האתר ע”י הלקוח, תיקונים ושינויים לפי הצורך. 5. הטמעת מילות מפתח מותאמים אישית בקוד האתר וביצוע התאמה מיטבית לקידום ומהירות האתר. 6. הדרכה על שימוש במערכת ניהול התכנים, קבלת סרטוני הסבר מפורטים, העלאת האתר לאוויר! כלל התהליך נמשך בין 15 ל 25 ימי עבודה – תלוי מורכבות מבנה האתר וזמינות שלך במקרה . אני מעוניין לקבל הצעת מחיר מדויקת!

הירשם לקבלת הצעות מיוחדות

צור קשר

אנחנו לא מחפשים לקוחות

אנחנו מחפשים גיבורים שמוכנים ליצור את המוצר הטוב ביותר בנישה

שעות פעילות ראשון – חמישי – 09:00 – 18:00 

מייל: Gaibishels@gmail.com

WEBINK 2020 © כל הזכויות שמורות

דילוג לתוכן